Chalupa BUKOVEC – luxusní ubytování v panenské přírodě Beskyd.

Chalupa Bukovec s venkovním bazénem o rozměrech 3,66 x 0,91m, se třemi ložnicemi, postavená v tradičním americkém dřevěném stylu s mnoha novodobými a unikátními doplňky, se nachází v nádherné části severních Beskyd, ve vesnici Bukovec, kde místní hovoří nářečím „po našimu“. Nářečí je tak rozdílné od českého jazyka, že by si nejeden myslel, že právě zavítal do ciziny. Patříte-li mezi milovníky českých dochovalých tradic a zvyků, přijeli jste na správné místo.

Chcete-li si zalyžovat či zaběžkovat, nacházíme se pouhých 500m pěšky od sjezdovky, kde si po denním či nočním lyžování můžete dát výbornou večeři v restauraci Bar pod Kympóm nebo si zarelaxovat ve Wellness Centru sousedního hotelu Kempa, kde mají i bazén.

V nedalekém okolí se nachází plno dalších lyžařských středisek jak v Čechách tak i v Polsku. Beskydy jsou také ideální na běžkování. Girovska magistrála a vyznačené běžkařské trasy jsou přímo za humny. Beskydská panenská příroda se dále nabízí v plné své kráse milovníkům turistiky a cyklistiky nejen v českém kraji, ale také v Polsku a Slovensku.

Výbornou dovolenou v našich ubytovacích zařízeních Vám doporučuje portál MegaUbytko, který nás prezentuje na stránkách chaty chalupy a ubytování Morava. Přijdete si vychutnat volný čas do chaty Bukovec nebo do Chalupy pod Drakem i Vy?

Půvabné Beskydy patří k nejoblíbenějším pohořím u nás. Dovolenou na hranicích se Slovenskem můžeme jen doporučit, najděte si noclehy podle svého gusta na ubytování Valašsko nebo na ubytování Frýdek-Místek. Jiné zajímavé lokality jako Jeseníky, Ostrava má taky čím zaujmout, najdete na ubytování Moravskoslezský kraj. A určitě se podívejte na celý portál Hauzi.cz.

Nabízíme


Ubytování v chalupě

Rodiny s dětmi jsou vítány

Wi-Fi připojení zdarma